Promet Trans Sp. z o.o
ul. Kaliska 90
62-700 Turek
NIP: PL6681862880
REGON: 300089670
tel.  0048 63 279 44 10
fax. 0048 63 279 44 11
biuro@promettrans.com

 
 
Imię i nazwisko:
Telefon:
Nazwa firmy:
E-mail:
Wiadomość:

Prezes Zarządu

Ewelina Jacaszek-Spychalska
tel: 00 48 63 279 44 14
e-mail: e.jacaszek-spychalska@promettrans.com

 

Dyrektor d/s transportu i spedycji
Krzysztof Rosicki
tel: 00 48 63 279 44 13
kom: 00 48 600 08 08 47
e-mail: k.rosicki@promettrans.com
GG: 5011620
Giełda ładunków - kontakt 5340-4

Spedytorzy:
Edyta Raszewska
tel: 00 48 63 279 44 18
kom: 00 48 600 00 81 26
e-mail: e.raszewska@promettrans.com
GG: 3468321
Giełda ładunków - kontakt 5340-8

 
Tomasz Pływacz
tel: 00 48 63 279 44 12
kom: 00 48 600 38 41 84
e-mail: t.plywacz@promettrans.com
GG: 35752630
Giełda ładunków - kontakt 5340-16
Julita Gronostaj
tel: 00 48 63 279 44 24
kom: 00 48 600 08 08 95
e-mail: j.gronostaj@promettrans.com
GG: 37630037
Giełda ładunków - kontakt 5340-17
Magdalena Kaczmarek
tel: 00 48 63 279 44 16
kom: 00 48 600 80 23 00
e-mail: m.kaczmarek@promettrans.com
GG: 1786405
Giełda ładunków - kontakt 5340-19
   

Rozliczenia - faktury:
Joanna Parada
tel: 00 48 63 279 44 10
kom: 00 48 608 29 32 94
e-mail: j.parada@promettrans.com
GG: 5307408
Giełda ładunków - kontakt 5340-15

Rozliczenia – płatności:
Karina Wysocka
tel: 00 48 63 279 44 17
kom: 00 48 600 80 21 02
e-mail: k.wysocka@promettrans.com
GG: 11482572
Giełda ładunków - kontakt 5340-21

 


IT
Przemysław Kęcel
tel: 00 48 63 279 44 15
kom: 00 48 600 00 89 00
e-mail: p.kecel@promettrans.com
Giełda ładunków - kontakt 5340-14

 
 

 

 

 

Kapitał zakładowy 800.000,00 PLN : KRS 0000240392 Sąd Rejonowy Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu IX Wydział Gospodarczy KRS : NIP PL6681862880
  Promet Trans 2014. Wszelkie prawa zastrze?one
  Projekt i realizacja